2022.01.21     Péntek
19:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Várpalota KK Férfi
Játékvezetők:   Kocsis József,   Tóth Bence
2022.01.22     Szombat
11:00
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Gárdonyi Géza Általános Iskola
AF- Dunaújvárosi Sárkányok  –  Ajka
Játékvezetők:   Béndek Gábor,   Tóth Bence
14:00
Gyermek Bajnokság, Területi alapszakasz, IV. forduló "B" csoport Torna
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

VB Elnök:   Béndek Gábor
Játékvezetők:   Poór Tamás,   Tóth Bence
2022.01.23     Vasárnap
09:30
Gyermek Bajnokság, Területi alapszakasz, IV. forduló "G" csoport Torna
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

VB Elnök:   Erős Zoltán
Játékvezetők:   Poór Tamás,   Kocsis József,   Tóth Bence
13:00
Gyermek Bajnokság, Területi alapszakasz, IV. forduló "C" csoport Torna
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum

VB Elnök:   Bónitz István
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Béndek Gábor,   Tóth Bence,   Müller Martin
2022.01.24     Hétfő
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Vasöntöde KC  –  Vadmalacok
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Kocsis József
Asztalszemélyzet:   Gulyás Edit,   Ács Marcell
2022.01.26     Szerda
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Ecolux Line Basketball Team  –  Fehérvár KC
Játékvezetők:   Poór Tamás,   Béndek Gábor
Asztalszemélyzet:   Marx Andrea,   Szabó Bakos András
2022.01.27     Csütörtök
15:15
Nemzeti Kadett Bajnokság, Leány Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Dávid Kornél KA  –  OSE Oroszlánykák
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Tóth Bence
2022.01.28     Péntek
19:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Konstruktor
Játékvezetők:   Kocsis József,   Tóth Bence
19:50
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
Várpalota KK Férfi  –  Ősfehérvár KC
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Horváth Andreasz
2022.01.30     Vasárnap
13:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
DKKA/B  –  Győri KC
Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Tóth Bence
15:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
DKKA/C  –  Falco Vulcano Energia KC Szombathely
Játékvezetők:   Kocsis József,   Poór Tamás
18:00
Nemzeti Junior Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Dávid Kornél KA  –  Körmendi Törpördögök
VB Elnök:   Fekete László
Játékvezetők:   Nagy-Pál Petra,   Koller István
2022.01.31     Hétfő
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Ősfehérvár KC  –  Vasöntöde KC
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Molnár Tamás
2022.02.14     Hétfő
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Vadmalacok  –  Fehérvár KC
2022.02.15     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Ősfehérvár KC  –  Vadmalacok
Játékvezetők:   Molnár Tamás,   Horváth Andreasz
Asztalszemélyzet:   Ács Nóra,   Hederics Fanni
2022.02.18     Péntek
19:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Vasöntöde KC
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Reál Margit  –  Ősfehérvár KC
2022.02.25     Péntek
19:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Ősfehérvár KC