2020.11.24     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Vadmalacok  –  Vasöntöde KC
Játékvezetők:   Molnár Tamás,   Béndek Gábor
Asztalszemélyzet:   Ács Nóra,   Erős Zoltán
2020.11.25     Szerda
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Reál Margit  –  Várpalota KK Férfi
Játékvezetők:   Erős Florentína,   Kocsis József
Asztalszemélyzet:   Gulyás Edit,   Szabó Bakos András
2020.11.27     Péntek
15:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Főtábla, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Nyíregyházi Sportcentrum
VB Elnök:   Fekete László
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Horváth Andreasz
19:50
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
Várpalota KK Férfi  –  Vasöntöde KC
Játékvezetők:   Kocsis József,   Poór Tamás
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Tech Lingua
Játékvezetők:   Borsos Miklós,   Kaposi Gábor
Asztalszemélyzet:   Gulyás Edit,   Szabó Bakos András
2020.12.01     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Tech Lingua  –  Ősfehérvár KC
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Vasöntöde KC  –  Dunaújvárosi Sárkányok
2020.12.03     Csütörtök
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Fehérvár KC  –  DKKA
2020.12.04     Péntek
19:50
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
Várpalota KK Férfi  –  Vadmalacok
2020.12.07     Hétfő
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Ősfehérvár KC  –  Várpalota KK Férfi
2020.12.08     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Reál Margit  –  Fehérvár KC
2020.12.09     Szerda
16:45
Nemzeti Junior Bajnokság, Leány Kiemelt Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Dávid Kornél KA  –  Vasas Akadémia
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
DKKA  –  Vasöntöde KC
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Vadmalacok  –  Tech Lingua
2020.12.11     Péntek
19:50
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
Várpalota KK Férfi  –  Dunaújvárosi Sárkányok
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Koller István
2020.12.12     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Atomerőmű SE
2020.12.14     Hétfő
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Dunaújvárosi Sárkányok  –  Fehérvár KC
Játékvezetők:   Borsos Miklós,   Tóth Bence
Asztalszemélyzet:   Gulyás Edit,   Szabó Bakos András
2020.12.15     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
DKKA  –  Reál Margit
Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Müller Martin
Asztalszemélyzet:   Gulyás Edit,   Szabó Bakos András
2020.12.17     Csütörtök
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Fehérvár KC  –  Várpalota KK Férfi
2020.12.23     Szerda
14:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Zalaegerszegi KK
2021.01.09     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Oroszlány
2021.01.23     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  SOPRONI SI/A
2021.02.06     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Kaposvári KK
2021.02.13     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Szombathelyi KA
2021.02.27     Szombat
13:30
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Debreceni KA
2021.03.18     Csütörtök
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Fehérvár KC  –  Tech Lingua