2019.03.22     Péntek
18:20
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Vadmacskák  –  Várpalota KK Női
Játékvezetők:   Kocsis József,   Csontos Alex
2019.03.23     Szombat
09:30
Kenguru Bajnokság, Területi alapszakasz, 6. forduló "E" csoport Torna
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

VB Elnök:   Birkás Károly
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Tóth Bence,   Kocsis József
11:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Campus Aréna
DUE DSE Fakéz  –  Siófok
Játékvezetők:   Koller István,   Poór Tamás
15:00
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Zalaegerszegi KK
Játékvezetők:   Koller István,   Poór Tamás
2019.03.24     Vasárnap
09:30
Kenguru Bajnokság, Területi alapszakasz, 6. forduló "D" csoport Torna
Székesfehérvár, Sziget Utcai Általános Iskola

VB Elnök:   Egri Tibor
Játékvezetők:   Poór Tamás,   Müller Martin,   Kaposi Gábor
12:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
DKKA  –  Oroszlány
Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Tóth Bence
14:00
Kenguru Bajnokság, Területi alapszakasz, 6. forduló "B" csoport Torna
Székesfehérvár, Sziget Utcai Általános Iskola

VB Elnök:   Szabó Bakos András
Játékvezetők:   Kocsis József,   Kaposi Gábor,   Horváth Andreasz,   Tóth Bence
17:30
U20 Bajnokság, Fiú "B" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Budaörsi DSE  –  Újpest- IT/C
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Fekete Csilla
2019.03.26     Kedd
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Rájátszás Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Ősfehérvár KC
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Fekete László
Asztalszemélyzet:   Makó-Babits Fanni,   Fekete Csilla
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Rájátszás Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Konstruktor  –  Tech Lingua
Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Poór Tamás
Asztalszemélyzet:   Bacsárdi Szilvia,   Szabó Bakos András
2019.03.27     Szerda
17:45
Nemzeti Junior Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Keresztjáték Mérkőzés
Dunaújváros, Campus Aréna
DUE DSE Villámok  –  Dunaújvárosi Sárkányok
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Horváth Andreasz
18:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Keresztjáték Mérkőzés
Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola
Siófok  –  Bajai NKK
Játékvezetők:   Kocsis József,   Tóth Bence
2019.03.28     Csütörtök
17:30
Nemzeti Kadett Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Keresztjáték Mérkőzés
Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
DKKA/B  –  Alba Fehérvár "B"
Játékvezetők:   Szőcs Péter,   Tóth Bence
18:40
Somogy Megyei Kosárlabda bajnokság, Férfi felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola
Siófok  –  Monok
Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Kocsis József
20:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Rájátszás Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Fehérvár KC  –  Vadmalacok
Játékvezetők:   Fekete Csilla,   Tóth Bence
Asztalszemélyzet:   Marx Andrea,   Pécsi-Kristóf Viktória
2019.03.29     Péntek
18:30
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Várpalota, Rákóczi Telepi Tagiskola
Várpalota KK Női  –  Veszprémi ESC
Játékvezetők:   Tóth Bence,   Müller Martin
19:45
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Férfi Felnőtt, Rájátszás Mérkőzés
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
Várpalota KK Férfi  –  Vasöntöde KC
Játékvezetők:   Kocsis József,   Poór Tamás
2019.03.30     Szombat
09:30
Gyermek Bajnokság, Területi alapszakasz, 7. forduló "A" csoport Torna
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

VB Elnök:   Erős Zoltán
Játékvezetők:   Tóth Bence,   Müller Martin
09:30
Gyermek Bajnokság, Területi alapszakasz, 7. forduló "D" csoport Torna
Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola

Játékvezetők:   Horváth Andreasz,   Poór Tamás
11:00
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Campus Aréna
DUE DSE Fakéz  –  Dunaújvárosi Vadmacskák
Játékvezetők:   Kocsis József,   Izmindi Tibor
2019.03.31     Vasárnap
15:00
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  SMAFC
Játékvezetők:   Koller István,   Szőcs Péter
2019.04.03     Szerda
15:00
U20 Bajnokság, Fiú "A" csoport, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum
Alba Fehérvár  –  Debreceni KA
2019.04.05     Péntek
18:45
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola
Siófok  –  DUE DSE Fakéz
19:10
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Székesfehérvár, MKOSZ Sportcentrum
Old Girls  –  Várpalota KK Női
2019.04.10     Szerda
18:40
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola
Siófok  –  Veszprémi ESC
2019.04.16     Kedd
19:20
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Veszprém, Egyetemi Csarnok
Veszprémi ESC  –  Old Girls
2019.04.25     Csütörtök
17:45
Nemzeti Junior Bajnokság, Fiú Regionális Bajnokság, Rájátszás Mérkőzés
Dunaújváros, Campus Aréna
DUE DSE Villámok  –  Bonyhádi KSE
2019.04.29     Hétfő
18:20
Fejér Megyei Kosárlabda Bajnokság, Női felnőtt, Alapszakasz Mérkőzés
Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
Dunaújvárosi Vadmacskák  –  Old Girls